Żywiec zaśpiewał dzieciom - Galerie zdjęć - Komenda Powiatowa Policji w Żywcu

Galerie zdjęć

Żywiec zaśpiewał dzieciom

Wspaniała akcja i szczytny cel. Mowa o inicjatywie, która kilka dni temu zjednoczyła Żywiec. Jej pomysłodawcą był portal Beskidy.news, a w działania włączyły się znane i związane z Żywiecczyzną osoby oraz instytucje. Wszystko po to, aby wesprzeć Fundację Pomocy Dzieciom. Wspaniały pomysł wsparli również żywieccy policjanci.

Powstanie unikatowej płyty z kolędami zaśpiewanymi przez znane i związane z Żywiecczyzną osoby, koncert charytatywny oraz licytacja, to poszczególne etapy szczytnej akcji „Żywiec śpiewa dzieciom”, której pomysłodawcą był portal Beskidy.news. Podsumowanie akcji odbyło się 22 grudnia w Miejskim Centrum Kultury. Inicjatywę wsparli również żywieccy policjanci. Na płycie znalazło się nagranie ich szefa podinsp. Michała Łukasika. Komendant przekazał również na licytację figurkę św. Michała Archanioła – patrona policjantów. Darowizna okazała się hitem i podczas licytacji cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Ostatecznie osiągnęła jedną z najwyższych zlicytowanych cen, bo aż 600 zł.

Finałem było licytowanie obrazu namalowanego przez podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu, na którym podpis złożyły wszystkie osoby, nagrywające płytę z kolędami. Całość zabranych funduszy zostanie przekazana na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu.

Więcej na temat akcji, koncertu i licytacji znajdą Państwo TUTAJ.

Film zrealizowany podczas nagrywania płyty mogą obejrzeć Państwo TUTAJ.