Za „kółkiem” bez orientacji - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Żywcu

Wiadomości

Za „kółkiem” bez orientacji

Data publikacji 15.03.2017

Wyjątkową nieodpowiedzialnością wykazał się 32- letni mieszkaniec Żor. Nie dość, że kierował fiatem mając w organiźmie blisko 3,5- promila, to jeszcze nie wiedział gdzie jest. Drogę do Żywca pomylił z drogą do Jastrzębia, o rozbitym przodzie swojego auta dowiedział się przy kontroli.

Do kontroli czerwonego Fiata Punto o nr. rejestracyjnych starego typu, rozpoczynających się od liter KBE... doszło wczoraj po 22:00. Policjanci z Żywieckiej drogówki przeprowadzili kontrolę na drodze S-1 w Żywcu. Jak się okazało 32- letni kierowca miał w organiźmie prawie 3,5 promila, w stanie tak mocnego upojenia alkoholowego nie wiedział gdzie się znajduje. Był przekonany, że jedzie z Cieszyna do Żor i nie potrafił wytłumaczyć w jakich okolicznościach uszkodzeniu uległ jego pojazd. W aucie rozbita była jego przednia część. Mężczyzna trafił do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.
Prosimy osoby, które wiedzą coś na temat przebiegu jego jazdy o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żywcu, pod nr. 338672255 lub 338672250. Być może ktoś ucierpiał lub został poszkodowany.